Закрити
23-02-2018
Які тренди та новинки презентували бренди під час Interior Mebel 2018?

Лідери з виробництва меблів, освітлення та елементів декору взяли участь в одній із найпрестижніших виставок дизайну інтер’єрів в Україні – Interior Mebel. Під час виставки відомі бренди продемонстрували основні дизайнерські тренди та меблеві новинки. Марина Рець, провідний дизайнер BR INTERIORS, також відвідала цю подію. Розповідаємо, які  новинки та бренди заслуговують вашої уваги, якщо ви прагнете створити вдома стильний довершений інтер’єр.

Кухні Veneta Cucine

Оглядаємо кухню бренда Veneta Cucine – це італійська фабрика, що вже понад 80 років створює кухні у сучасному та класичному стилях. Оригінальні кухні цього бренда є символом досконалого смаку, поєднання сучасних технологій з традиційною італійською якістю та чи не найкраще підходять для проектів, з якими працює BR INTERIORS.

 

 

М’які меблі Sits

На думку Марини Рець, для сучасного вдало підійдуть м’які меблі шведської компанії Sits. Усі крісла та дивани цього бренда створюють вручну. Не зважаючи на це, кожного року майстри компанії виготовляють понад один мільйон одиниць меблів. Окрім того, компанія дбає про навколишнє середовище, тому для виробництва меблів використані лише якісні та екологічно безпечні матеріали.

 

 

Столи OZZIO Italia

Такий стіл-трансформер бренда OZZIO Italia стане ідеальним рішенням для квартир невеликих розмірів.

 

Бренд DIEMME

Компанія DIEMME, відома своїми офісними стільцями, на виставці представила ще й лінію стільців для дитячої кімнати. Стильні та комфортні для навчання малечі!

 

Дитячі кімнати Savio Firmino

Бренд Savio Firmino відомий на весь світ елегантними меблями для дитячої кімнати. І цього року на виставці компанія це вкотре продемонструвала.

 

Предмети Roche Bobois

Для тих, хто не боїться потрісканих дзеркал, – новинка від бренда Roche Bobois, який також презентував власний стенд під час Interior Mebel. Таке дзеркало з підсвіткою чудово підкреслить фокусну, інсталяційну зону!

 

Стенд від Elle

Одним із інформаційних партнерів виставки стало міжнародне видання Elle, яке висвітлює теми дизайну інтер’єрів, освітлення та декору. Глянець Elle на Interior Mebel розмістив власний стенд з м’якими меблями та журналами останнього випуску.

 

А ще на таких дизайнерських виставках є прекрасна можливість зустрітися зі своїми друзями та партнерами. На фото – ми разом з офіційними представниками Calligaris в Україні  (компанія «Рим»).

 

Загалом же, на виставці останні колекції продемонстрували 187 фабрик з Італії, Німеччини, Франції, Іспанії, Португалії, Великобританії, Польщі, Чехії та України. Серед брендів, що взяли участь: Veneta Cucine, Gianfranco Ferrè Home, Sits, Calligaris, Molteni, Snaidero, Serip, Aster Cucine, Minotti, Midj, Gamma, Zanotta, Swan, Marazzi, Roche Bobois та інші.