Закрити

Як зробити з підвіконня комфортне місце для відпочинку чи роботи

Більшість з нас звикли, що підвіконня – це повсякденна частина інтер’єру. Але! Ми доведемо, що його роль практичніша і цікавіша, якщо використовувати простір навколо вікна з розумом і фантазією.

Щоб потоваришувати з вашим підвіконням і не сприймати його тільки як місце для зберігання тисячі дрібниць, пропонуємо кілька порад по його облаштуванню.

Якщо у вас невелика кухня, можна зробити з підвіконня робочу поверхню. У типових будинках воно зазвичай знаходиться на рівні кухонного гарнітура. Таким чином, підвіконня може стати логічним продовженням шафів, а разом – вони складуть єдине ціле.

У вас з вікна відкривається гарний краєвид. Чудово! Тоді рекомендуємо перетворити підвіконня в барну стійку. Біля неї можна буде не тільки пити ранкову каву, але й працювати. При цьому приділіть належну увагу вибору поверхні – прекрасним варіантом стане натуральна деревина, камінь або акрил.

А ще під вікном можна вмонтувати раковину. Радіатори в такому випадку треба розташувати під самою мийкою або перемістити їх в інше місце. Головне, щоб тепле повітря вільно циркулювало. Для цього в стільниці або дверцятах шафи потрібно зробити спеціальну перфорацію або вставки з решіткою.

У будь-якій кімнаті підвіконня можна використовувати в ролі домашнього офісу, переробивши його в письмовий стіл. Під ним розмістити тумби та ящики, необхідні для комфортної роботи. При цьому не обов’язково демонтувати підвіконня, а просто підібрати стіл такої ж висоти. Це дозволить збільшити площу стільниці.

В дитячій кімнаті зону навколо вікна можна пристосувати не тільки для навчання, але й під численні полки для зберігання іграшок.

Під вікном також можна розмістити туалетний столик. При денному освітленні макіяж наносити набагато простіше та зручніше.

Підвіконня – це дуже зручне та цікаве місце для відпочинку та читання! Зробіть з нього диванчик. Він може нагадувати вуличну лаву, на яку кладуть подушки, або стати розкішними м’якими меблями. Внизу та з боків розмістіть вишукані полки, створивши таким чином невелику затишну домашню бібліотеку. Якщо там встановлений радіатор, його можна сховати під тонку панель з вентиляційною системою.

Взагалі, підвіконня можна обіграти різними способами. Наприклад, облаштувати затишне спальне місце для домашніх вихованців. М’яке місце безпосередньо біля вікна припаде до смаку котам, які годинами дивляться на вулицю. А собаці краще зробити невелике ліжко на підлозі.

Сьогодні функціональне підвіконня стає все більш популярним. Адже, якщо зробити його розміри більше, можна домогтися, щоб воно виконувало додаткові функції. Як ви переконалися, існує безліч способів оригінального та функціонального використання широкого підвіконня.

Шукайте своє рішення дизайну і неодмінно втілюйте його в життя!