Закрити
18-12-2018
Як задобрити символ наступного року за допомогою новорічних прикрас
Зимова красуня зазвичай стає в будинку основним акцентом святкового вбрання. Тому вона повинна бути особливо яскравою і стильною. При цьому колірна гамма зазвичай грає головну роль. У цьому році «одягати» ялинку будемо для Жовтої Земляної Свині.

Жовта Свиня любить все яскраве, золоте, іскристе. Також їй подобається жовтий, гірчичний, червоний, а поєднувати їх можна з райдужним, сріблястим і рожевим. Головне не перестаратися. До слова, незважаючи на символ майбутнього року, в тенденціях світової моди – неочікуваний фіолетовий.

Свиня – великий ласунчик, тому Господиня року буде дуже рада, якщо ви прикрасите новорічне деревце всілякими смаколиками: цукерками в яскравих фантиках, горішками, загорнутими в різнокольорову фольгу, невеликими мандаринками і довгими льодяниками. Така «їстівна» ялинка припаде до смаку і гостям – особливо дітям.

Прийміть до уваги загальну палітру приміщення. Якщо кімната дуже яскрава, то краще використовувати більш приглушені тони, а якщо простір блідий, тоді оформлюйте дерево яскравими іграшками.

І, нарешті, з чого почати декоративне оформлення.

Насамперед повісьте гірлянду і лише потім інші прикраси. Розташувати вогники краще за чіткими лініями – це зробить всю конструкцію більш вишуканою та естетичною:

  • горизонтально – підійде для високого дерева
  • вертикально – якщо ялинка маленька
  • спірально – коли хочеться пофантазувати

Щоб іграшки виглядали красиво та пропорційно, великі кулі вішайте знизу, а дрібні намагайтеся розташувати нагорі у верхівки. Скляні фігурки розміщуйте на масивних гілках в найменшому доступі дітей і тварин. Дощиком та намистом наряджайте в останню чергу.

Коли робота буде завершена, відійдіть подалі від ялинки і окиньте її неупередженим поглядом, а краще вийдіть в іншу кімнату і через деякий час подивіться на святкове дерево ще раз. Якщо ви задоволені і в душі з’явився святковий настрій, поставте Діда Мороза чи свинку під ялинку і беріться за прикрасу кімнат.

Крім традиційних куль і новорічних іграшок, в цьому році можна використовувати дубові гілочки з жолудями, щоб задобрити свинку. На поличках розмістіть прозорі фужери зі свічками та блискучими новорічними елементами і шишками – це додасть простору затишку і відчуття казки.

На дзеркалах можна повісити або наклеїти зображення сніговиків або поросят. Вікна прикрасьте малюнками зубною пастою або гуашшю – вони легко змиваються водою.

Найголовніше в оздобленні будинку – навіть не стиль і підбір правильної колірної гами, а настрій і передчуття свята. Проявіть фантазію і не бійтеся реалізовувати найсміливіші ідеї!