Закрити
24-05-2018
Як створити яскравий і стильний інтер’єр: 5 порад дизайнера

Один із найбільш вдалих варіантів дизайну інтер’єру – класика. Але є і чимало інших, яскравіших рішень. Команда BR INTERIORS підготувала для вас декілька порад, які допоможуть інтегрувати в інтер’єр нові яскраві кольори.

№1. Правильна основа

Це практично перше, що варто враховувати під час створення яскравого інтер’єру. Кольори з однієї палітри та їхні відтінки стануть чудовим рішенням. Разом з тим, використовуйте більш нейтральні предмети інтер’єру і текстиль.

 

 

№2. Більше контрастів в інтер’єрі

Обирайте кольори, що контрастують, але, водночас, доповнюють один одного. Одне з найпоширеніших поєднань – яскравий жовтий, бірюзовий та насичений сірий. Але варто й експериментувати, щоб знайти своє унікальне поєднання.

 
 
№3. Яскраво і нейтрально

Поєднання в інтер’єрі яскравих і нейтральних відтінків вас обов’язково приємно здивує. Варто продумати і ті поєднання, які раніше могли здаватися дивними або недоречними. Але в цьому варіанті не варто використовувати білий або чорний колір.

 

 

№4. Характеристики текстури

Фінальний вигляд інтер’єру залежатиме не лише від обраних поєднань кольорів, але й від використаних текстур: щільності тканини, глянцевих або матових поверхонь. Також варто визначитися, які текстурні елементи будуть акцентними, а які створюватимуть загальний фон.

 
 

№5. Яскраві акценти

Якщо ви віддаєте перевагу класичному інтер’єру, але прагнете додати йому кольору, – використовуйте яскраві акценти у декорі. Важливо, щоб акцент був унікальним і не повторювався більше декількох разів. В іншому випадку – він просто «розмиється».

BR INTERIORS – творимо неповторність!