Закрити
25-04-2018
Як правильно обрати дзеркало у ванну кімнату?

 

Чому так важливо правильно обрати дзеркало у ванну кімнату, особливо якщо йдеться про приміщення невеликого розміру? По-перше, це допоможе з максимальною зручністю проводити всі косметичні процедури, а по-друге, – дозволить вдосконалити інтер’єр. Далі розповідаємо, які критерії й фактори допоможуть обрати найоптимальнішу модель дзеркала для вашої ванної кімнати.

№1. Оцініть розмір кімнати

Якщо ванна кімната має невеликий розмір, варто віддати перевагу дзеркалам, які розміщують над умивальником. Але якщо площа кімнати дозволяє – неперевершено виглядатиме дзеркало на весь зріст.

Незважаючи на площу кімнати, ви завжди можете використати в інтер’єрі елементи декорування, зокрема дзеркальну мозаїку. Стильно виглядають композиції із декількох дзеркал.

 

№ 2. Обирайте ергономічні моделі

Правильно обране дзеркало допоможе оптимізувати простір і вдосконалити систему зберігання речей. Дуже функціональне і популярне рішення – навісна шафа з дзеркальними дверцятами. Цікаво виглядають і моделі з полицями.

 

№3. Відштовхуйтеся від стилістики кімнати

З естетичного погляду, це один із найважливіших факторів під час вибору дзеркала. Якщо дизайн інтер’єру створений у сучасному стилі, доцільно обирати дзеркала круглої форми; якщо у класичному – квадратної або прямокутної форми. Але у кожному з цих стилів можливі й експерименти з формою. Зверніть увагу й на обрамлення моделі, адже воно може бути виконане з металу, дерева чи інших матеріалів.

 

№4. Продумайте систему підсвічування дзеркал

Заздалегідь продумайте систему підсвічування дзеркал. Пам’ятайте, що варіанти можуть бути найрізноманітніші – це підсвічення по периметру дзеркала, зверху або по боках.

BR INTERIORS – творимо неповторність!