Закрити
18-12-2017
Як поєднувати кольори в інтер’єрі

Кожна людина – індивідуальна й обирає речі для дому або квартири відповідно до свого смаку. Хтось віддає перевагу яскравим кольорам, а дехто – світлим та спокійним відтінкам. Правильно підібрана кольорова гама в інтер’єрі вашого житла зробить його комфортним і затишним.

І якщо вам складно вибрати колір для свого помешкання, радимо скористатися порадами дизайнерів BR INTERIORS. Вони розробили декілька вдалих рекомендацій для створення сучасного вишуканого інтер’єру.

Фіолетова палітра в інтер’єрі

Розпочнемо з найтрендовішого кольору у 2018 році, за версією Panton Color Institute, – ультрафіолетового.  До речі, саме фіолетовий колір став одним із найпопулярніших в оформленні спалень, адже дарує почуття спокою та безтурботний сон. А в поєднанні з білим, насиченим синім та спокійним синім колір розкривається на 100%!

Білий колір в інтер’єрі

Використання білого кольору додасть вашому житлу більше простору, повітря та свободи. Тотальні білі інтер’єри незмінно вражають, не менш цікаво виглядають комбінації з багатьма іншими кольорами – від нейтрального сірого до насиченого бордового. Водночас, білий колір – це ще й велика відповідальність для дизайнерів. Адже навіть найменші нерівності або недоліки поверхностей можуть бути помітними.

Сірий колір в інтер’єрі

Як і білий, це один із базових кольорів у дизайні інтер’єру, що має чимало цікавих відтінків. Завдяки своїй нейтральності, цей колір чудово поєднується з іншими та підкреслює яскраві предмети інтер’єру. Стіни, пофарбовані в сірий колір, додають кімнаті ефектності. А щоб урізноманітнити інтер’єр, використовуйте яскраві штори, подушки, килими, які в іншій ситуації виглядали б безглуздо.

Бірюзовий колір в інтер’єрі

Колір, що поєднує у собі синій та зелений, не обов’язково використовувати лише в інтер’єрах, виконаних у морському стилі, тобто з рибками на стіні або камінням у вазі. За допомогою поєднання бірюзового з іншими кольорами можна досягнути різних ефектів. Наприклад, білий та бірюзовий створює атмосферу свіжості та чистоти, а бірюзовий із сірим додає кімнаті вишуканості.

Бордова палітра  в інтер’єрі

Мабуть, один із найгарніших, але й найскладніших кольорів у створенні інтер’єру. Належить до теплих кольорів, тому найкраще поєднується із такими теплими відтінками, як бежевий, кремовий, світло-сірий. Цікаве поєднання бордового з темним сірим або зеленим кольором, але комбінувати його краще в інтер’єрі тих приміщень, які не передбачають тривалого перебування, зокрема вони підійдуть для ванної кімнати або туалету.

Але на якій би кольоровій палітрі ви б не зупинилися, важливо пам’ятати головне правило. Спочатку знайдіть свій основний колір, і лише після цього обирайте решту. Обирайте із тих відтінків, які вам приємні. Експериментувати ж краще з предметами інтер’єру. Адже легше замінити окремі деталі інтер’єру, ніж колір стін.