Закрити
12-04-2018
Ultra Violet: найтрендовіший відтінок 2018 року в інтер’єрі

 

Ми вже розповідали, що найтрендовішим кольором 2018 року за версією Pantone Color Institute став відтінок Ultra Violet (ультрафіолет). З правильним підходом цей яскравий і провокаційний, загадковий і космічний колір неодмінно доповнить ваш інтер’єр і зробить його більш цікавим. А команда BR INTERIORS підготувала для вас декілька порад, які допоможуть якомога вдаліше інтегрувати Ultra Violet у ваше житло.

Пам’ятайте про почуття міри

Застосовуючи Ultra Violet  в інтер'єрі, пам’ятайте про почуття міри. Головне використовувати цей колір дозовано, адже у великій кількості ультрафіолетовий матиме гнітючий вплив на настрій. Якщо ж ви використовуєте відтінок локально, у певних предметах інтер’єру – вам неодмінно вдасться його розкрити. Також дизайнери радять використовувати ультрафіолет у добре освітлених приміщеннях і комбінувати з теплими тонами.


 

Поєднуйте Ultra Violet з білим

Якщо вас непокоїть, що ультрафіолетовий відтінок зробить інтер’єр похмурим і візуально обтяжить, спробуйте використати його у супроводі білого кольору.


 

Зробіть колір максимально теплим

Щоб зробити ультрафіолетовий максимально м’яким, теплим і приємним для очей, використовуйте під час оформлення інтер’єру дерево.


 
BR INTERIORS – творимо неповторність!