Закрити
08-07-2018
Три виконання спальні від Марини Рець для видання “АрхІдея”
Дизайнер студії BR INTERIORS Studio Марина Рець представила три варіанти спальні в двокімнатній квартирі. На суд замовників постали неокласична, мінімалістична і спальня в стилі арт-деко.

Спальня в стилі Неокласика

Основою проекту став елемент, який і задає стиль – рама з молдингів складної форми, яким декоровані однотонні стіни, а також багети – імітація ліпнини, яка властива класиці. Бра прямокутної форми резонують з рамами, роблячи стіни більш об'ємними. Ліжко завдяки вигнутому узголів'ю виглядає витончено, що також відмінно вписується в загальну стилістику класицизму.

Спальня в стилі арт-деко

Принципово відрізняється від спальні в стилі неокласика. Арт Деко вимагає використання дорогих матеріалів, складної геометрії (орнаментів, смуг, що імітують сонячне проміння, ступінчастості), контрастних кольорів. Саме ці елементи ми бачимо в обробці стін панелями – на чорному і білому тлі золотий орнамент (тут і смуги, і промені, і складний геометричний орнамент, шкури зебр і інших тварин). Декорування золотом – обіграно на дзеркалі, люстрі, настільних світильниках, тумбочках – створюючи єдину колірну лінію.

Спальня в стилі мінімалізм

Спальня в стилі мінімалізм вимагає простоти і лаконічності, але в той же час повинна бути максимально функціональною. За основу взято прості лінії та форми. Ліжко бренду Minotti з подіумом прямокутної форми і прямокутним узголів'ям виглядає стримано і в той же час створює відчуття комфорту. Підвісні тумбочки також прості, проте виглядають легкими, повітряними. Дерев'яні панелі над узголів'ям також розбиті на прості прямокутники. Дзеркальні дверцята шафи візуально роблять простір ширше.

 

Повну статтю знайдете тут: https://archidea.com.ua/ideas/projects/spalnya-tri-varianta-oformleniya-v-razlichnyh-stilyah-5787.html