Закрити
30-01-2018
Топ-9 предметів з Maison&Objet: вибір Марини Рець

Минулого тижня у Парижі пройшла найвідоміша виставка сучасного світового дизайну – Maison&Objet. Марина Рець – головний дизайнер студії BR INTERIORS – відібрала 9 предметів з виставки, які заслуговують на увагу кожного поціновувача сучасного стилю та дизайну. Дивимось! 

1. Be-Lieve

Дизайнер: Lorenza Bozzoli

Мікс сталі – один з трендів року + витонченість форм.

Сучасний дизайн комода підкреслюють металеві ніжки, що підтримують еліптичну форму, акцентовану двома перфорованими сітками, які додають витонченості. Латунь і залізо пройшли гальванічну обробку поверхні, що надає їм унікальних відтінків.

2. ed044

Студія: Edizioni Design

Простота і функціональність стійки для одягу доповнять будь-який інтер'єр і внесуть в нього родзинку. Підставку з каменю оригінально продовжує лаконічна металева стійка.

 

 

 

 

 

3. softwall + softblock · textile

Дизайнери: Stephanie Forsythe + Todd MacAllen

Текстильні ширми, які дозволяють сформувати простір, не використовуючи жорстких перегородок, виглядають дуже стильно! Сонячне світло прекрасно розсіюється через прозору структуру білого текстилю. Дані рішення можуть комплектуватися світлодіодним підсвічуванням, що надає конструкції особливий настрій і підкреслює красу текстильного матеріалу.

4. CABARET nightstand

Дизайнер: Marco Lavit Nicora

Тумба від дизайнера Marco Lavit Nicora циліндричної форми з фасадами з перфорованої сталі не лише функціональна в своєму використанні, але і виглядає стильно. Вона прикрасить інтер'єр сучасної спальні.

5. Stool 1

Дизайнер: Christopher Gentner

Оригінальне рішення для табурета. Творець даного предмету –  CHRISTOPHER GENTNER – креативний дизайнер, який працює з металом. Він створює унікальні за своїми формами та змістом меблі.

6. ISP TABLE

Дизайнер: Ilia Potemine

Лаконічно, стильно, модерново. Капсульна настільна лампа в нестандартній подачі виглядає футуристичною.

7. SCREEN cannage

Студія: MARKET SET

Люстра з повітряною архітектурою. Матеріали: метал, тканина, текстильна сітка. Компанія молодих дизайнерів MARKET SET створює предмети освітлення і підходить дійсно творчо і нестандартно до бачення предметного дизайну.

8. Intuition Dining Table

Студія: KOKET

Двотонна металева стрічка в підставці обіднього столу увінчана прекрасною скляною стільницею. Такий стіл стане прикрасою будь-якого інтер'єру.

9. Bavaresk de Luxe

Дизайнер: Christophe de la Fontaine

Обідній стілець є креативною подачею компанії DANTE – GOODS AND BADS.