Закрити
12-11-2018
Сучасна дівчача кімната
На цей раз нам довірили створити кімнату для дівчинки 6-12 років.

Зрозуміло, що простір повинен бути функціональним, затишним, ну і, звісно, красивим – такий собі маленький витвір мистецтва. Головне для маленької принцеси – це кольорова гама. За основу ми взяли пастельний сірий: це стіни, подушки, плед на ліжку та деякі деталі. Але яскравим акцентом став пудрово-рожевий та нюдовий.

Спальне місце нібито знаходіться в невеликому будиночку, що дає господарці відчуття казковості і одночасно відокремленості. Там можна читати та мріяти. Біля зони відпочинку зручно розмістилася стильна тумба для особистих дрібничок.

Для навчальної зони ми використали підвіконня. Ширина поверхні імпровізованої парти 50 см – цілком достатньо для школяра. Але ж довжина становить півтора метри: великий простір для розміщення учбових предметів та творчості. Поруч також розташовані відкриті полиці.

Хочемо відзначити, що ще одним акцентом в цій дитячій стала деревина. Із натурального матеріалу виконана арка біля ліжка, стіл для навчання, полиці. Підлога також зроблена із паркетної дошки.

На вільному місці ми розмістили прозоро-білий балдахін-палатку для простору фантазій і мрій. ЇЇ можна переміщати в любий куток кімнати. З балдахіном вдало поєднується легка повітряна люстра зі штучного пір’я.

За допомогою кольору, неперевершеного поєднання меблів та ми створили комфортний і легкий простір для життя маленької школярки. Дитячу розробляли саме для неї, враховуючи її світовідчуття та вподобання, тому кімната дівчини вийшла неповторною із особистими нотками.