Закрити
13-02-2018
Студенти КНУТД розпочали стажування у студії інтер’єрів BR INTERIORS

Цього понеділка до студії інтер’єрів BR INTERIORS завітали студенти Київського  Національного Університету Технологій та Дизайну. Впродовж місяця третьокурсники пройдуть інтенсивне стажування в студії BR INTERIORS, під час якого перейматимуть знання головного дизайнера Марини Рець та команди студії.

«Існує ряд нюансів та складнощів, які вам доводиться долати під час роботи. Лише з досвідом ви навчитеся робити все правильно від початку проекту. І дуже важливо пам’ятати, що дизайнер – це не лише естет, а й психолог. Адже він має взаємодіяти з замовником; зрозуміти, який інтер’єр прагне отримати замовник і порадити найвдаліші дизайнерські рішення», – під час зустрічі наголосила Марина Рець.

За час стажування студенти матимуть змогу більше дізнатися про весь процес розробки та виробництва предметів дизайну; як відбувається комунікація з замовниками та що при цьому потрібно врахувати; які матеріали й покриття використовують дизайнери під час реалізації проектів предметного дизайну. Це ті теми, які викликали у студентів найбільший інтерес і з якими вони планують працювати надалі.

Окрім цього, студенти мають і головне завдання – підготувати проект дизайну для дитячої кімнати: зокрема, розробити її концепцію та стилістику, підібрати предмети інтер’єру та надати дизайнерські креслення.

Ми вже з нетерпінням чекаємо результатів роботи студентів над цим проектом, якими поділимося і з вами також!