Закрити
04-12-2018
Розкішна квартира для успішної жінки!
Наша клієнтка не боїться експериментів. Вона самодостатня та практична. А одже інтер’єр вимагає сміливості та неповторності. Синій та рожевий кольори, глянцева обробка латуні та інша різноманітність матеріалів – все ми втілили в унікальний дизайн!

Квартира виконана в неокласичному стилі: сучасні меблі, дерево, каміння, скло – придає вишуканості та елегантності! Ми не стали використовувати шпалери, а пофарбували стіни. Молдінги та ліпнина стали прикрашенням .

Елегантне освітлення у формі дизайнерської люстри – родзинка в кухні-студії, яка надала оселі особливого шарму.

Не можна недооцінювати роль каміна! Він вдало вписався в унікальний дизайн та буде привносити затишок в будь-яку пору року. Це вогнище буде надавати нашому особливого шарму та зігрівати господарку та гостей своїм світлом і теплом незважаючи на обставини.

Синьо-рожевий настрій прослідковується навіть в ванній кімнаті. Гармонійне поєднання класичної плитки та обрамлення із незвичайної композиції біля дзеркала гарно доповнили скляну чорну раковину і зробило простір також неповторним.

Для передпокою ми передбачили шикарне дзеркало з консоллю та картини, які гармонують із загальним кольором та розміщенням предметів .

Цей дизайн заслуговує на те, щоб бути гідним та комфортним простором для життя. Ми робимо для вас найкраще!