Закрити
Простір для красивого життя від BR INTERIORS
Joie de vivre – так французькою виражають вміння насолоджуватися життям, смакувати кожен його момент, святкувати буття!
Опис проекту

Саме з цим виразом асоціювалися у нас клієнти, які замовили дизайн для своєї нової квартири. Молоді, енергійні, закохані – ці люди вміють жити красиво! І люблять ділитися своєю енергією з друзями, запрошуючи гостей та влаштовуючи вечірки.
Тому, при розробці даного проекту, ми намагалися зробити його саме таким, який би відповідав стилю життя своїх власників. Вишуканість, краса, комфорт і настрій свята – ось що ми хотіли вкласти в даний проект. Давайте подивимося, що з цього вийшло!
Першим дизайнерським рішенням було прийнято об’єднати простори кухні та вітальні. Так, щоб приймати гостей тут було ще приємніше. За основу брали насичені темні відтінки, розбавляючи мармуром – в обробці кухонного фартуха і острівця.
У зоні відпочинку чільне місце зайняв місткий довгий диван. Все тут – низький столик, натуральні оздоблювальні матеріали, ніби закликає до відчуття розслабленості. За умовною перегородкою розмістився стіл для повноцінної трапези. Особливу увагу приковують крісла – поєднання дерев’яної основи і м’якого оздоблення виглядає приголомшливо!
Спальня вийшла динамічною за рахунок гри форм. Прямокутне велике м’яке ліжко і кола в світильнику і картині – одночасно доповнюють одне одного, і створюють потрібний контраст.
В інтер’єрі використовувалося поєднання класичної розбивки молдингів зі стіновими панелями в сучасному стилі. Підлогове покриття в кухні-вітальні та спальні – паркет Шеврон. Освітлення: люстра і бра Cohtardi, магнітне трекове освітлення. Використовувалася меблі фірм Minotti і Poliform.
Ванна кімната виконана в мармурі Orobico з сантехнікою Agape. Темні кольори, навісні шафки, наявність простору і увага до кожної деталі роблять це місце по-справжньому особливим. Як і вся квартира!