Закрити
Предметний дизайн

39 800 грн.

Крісло

Назва: SAM

Надсучасне крісло поєднує в собі одночасно релаксуючу м’якість та впевнену стійкість, отримуючи безперечне лідерство з-поміж інших крісел! Металевий каркас може бути пофарбованим, в залежності від побажань замовника. Висота 860 мм, довжина 800 мм, ширина 860 мм.

57 800 грн.

Журнальний столик

Назва: TLR110

Сучасний, мобільний та лаконічний журнальний столик стане особливою прикрасою ваших домашніх або офісних посиденьок! Корпус зі шпонованої МДФ дозволяє не переживати за розводи від горняток кави чи келиху вина на столику. Вмонтований механізм обертання дозволяє змінювати кут стільниці за вашим бажанням. А дві місткі полиці всередині дозволять зберігати ваші речі. Довжина 1200 мм, висота 350 мм, ширина 1200 мм.

74 900 грн.

Комод

Назва: NIK1

Футуристичний комод стане модним доповненням будь-якого простору, пасуватиме і домашньому, і робочому простору! Корпус комоду має структуру дерева, облицьований спеціальним матеріалом. Ніжки та ручки виготовлені з металу, також доступні у виконанні з латуні. Стільниця виготовлена з тонованого скла, а зверху комод має декоративний бортик з металевою перфорацією. Такий предмет дизайну точно стане прикрасою вашого простору та приверне увагу оточуючих! Довжина 1500 мм, висота 600 мм, ширина 500 мм.

8 700 грн.

Лампа настільна

Назва: TL45

Металеві пруття також можуть бути пофарбовані в різні кольори.

Мінімалістична настільна лампа в індустріальному стилі пасуватиме до сучасного інтер’єра. Виконана з поєднання бетону та металевого пруття, лампа підкреслить стиль лофт вашого приміщення, або ж розбавить яскравий інтер’єр своєю автентичністю. Цей витвір предметного дизайну підкреслить тонкий смак своїх власників та приверне увагу гостей. Висота 515 мм, довжина 285 мм, ширина 300 мм.

16 800 грн.

Торшер

Назва: Satellite

Лаконічний торшер, виконаний з металевого корпусу та скляного плафону, забезпечить ваш простір належним світлом, не займаючи при цьому багато місця. Для надання особливої атмосфери, ми декорували торшер морським камінням. Корисний предмет нагадуватиме про морські подорожі та огортатиме приємними відчуттями. Висота 1260 мм, довжина 503 мм, ширина 435 мм.

13 800 грн.

Люстра

Назва: AIR780

Концептуальна люстра з незвичайної форми лампою, виконана з металевих пруттів, які можуть бути пофарбовані в різні кольори. Різноспрямованість перетину пруттів створює відчуття хаотичності, яке упорядковується загальною чіткою формою люстри. Повітряна та невагома, така люстра стане прикрасою будь-якого ! Висота 800 мм,  довжина 800 мм, ширина 693 мм.

56 600 грн.

Портал для біокаміну

Назва: FP-B

Корпус виконаний з металу, може бути пофарбованим в різні кольори.

Особлива геометрія порталу вигідно підкреслює природню красу вогню. Таке поєднання надає простору не лише затишку, але й підкреслює статус  та жагу до красивого життя своїх власників.  Довжина 1840 мм, висота 1030 мм, ширина 270 мм.

Придбати товари

Придбати товари з каталогу ви можете в шоурумі за адресою: Київ, пров.Бутишев, 17, або за телефоном: +38 (044) 22 999 22.

Оплата та доставка

Оплату Ви можете здійснити готівкою в шоу-румі при купівлі, а також за допомогою платіжних карток Visa/Masterсard. Доставка по Україні БЕЗКОШТОВНА. При відправці товарів за кордон у країні отримувача можливо буде стягнений додатковий податок (митний збір), який залежить від законодавства країни отримувача. Митний збір оплачує покупець.

Відправка замовлення відбувається лише після 100% оплати. Термін доставки до 3-х робочих днів. Доставка в інші країни здійснюється через міжнародні перевізники: “DHL”,”UPS”, “EMS” згідно з тарифами та термінами перевізника.