Закрити

Довіривши нам свій простір, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте результат, який зачарує вас з першого погляду!

Якщо ви втомились від штампованих інтер’єрів або ж бажаєте, аби ваш дім став прикладом неймовірного інтер’єру, послуги BR INTERIORS – саме для вас!

Послуги
Архітектура

Архітектура – це одночасно наука та мистецтво про проектування та зведення будівель, їх гармонійне розташування в оточуючому середовищі. Але на меті вона має одне – створення комфортних умов для життя чи роботи людини.


Дізнатись детальніше

Все – від розробки самого проекту, узгодження всієї технічної документації, отримання дозволів, погодження з контролюючими органами, складання кошторису та проведення будівельних робіт, до моменту, коли ви зайдете до свого будинку – ви можете довірити нам!


Дизайн інтер’єрів

Інтер'єри студії BR INTERIORS – це, в першу чергу, простір для насолоди життям! Ми створюємо красиві та вишукані проекти, підлаштовані під ваш власний ритм. Усе, що робить його простішим, легшим, комфортнішим – втілено тут!


Дізнатись детальніше

Наші проекти вирізняються практичною функціональною красою, вдалим поєднанням естетики та ергономіки, а також використанням високоякісних екологічно чистих матеріалів за новітніми технологіями.


Авторський супровід

Замовивши авторський супровід для ремонтно-будівельних робіт з реалізації дизайн-проекту, ви економите свій час та кошти, насолоджуючись вже готовим результатом.


Дізнатись детальніше

​Співпрацюючи з нами, ви завжди маєте доступ до всіх етапів робіт та до роз'яснення наданих креслень або ескізів. Зі своєї сторони, ми забезпечуємо робітничою силою та підбираємо (самостійно, або разом з вами) матеріали для виконання ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт, а також меблів та предметів інтер’єру.


Предметний дизайн

Авторські меблі від дизайнера – саме те, що додасть автентичності та унікальності вашому простору.


Дізнатись детальніше

Витвори предметного дизайну ви можете обрати в окремому розділі "Предметний дизайн", або в нашому шоу-румі.