Закрити
Паризький шик у київській квартирі
Розкішна квартира в неокласичному стилі з підлогою з мармуру у ванній і яскравими меблями.
Опис проекту

Квартира з високими стелями в Києві молодій творчій дівчині дісталася в спадок. Бажаючи зберегти класичний зовнішній вигляд житла, але додавши при цьому ритму сучасності, замовниця звернулася в студію BR INTERIORS.

Загальна площа приміщення – 130 м². Завдання студії охоплювали роботу над вітальнею, кухнею, їдальнею і ванною, залишивши спальню і гардеробну в початковому вигляді.

Запропоноване перепланування передбачає зонування на дві частини: суспільну і приватну. Перша охоплює приміщення кухні, їдальні і вітальні, які розташовані на одній осі і створюють наскрізну перспективу. Приватна зона – спальня, гардеробна і ванна кімната – формує другу вісь. Зони розділені коридором.

Стиль, який був використаний при проектуванні інтер’єру, – це неокласика з елементами арт-деко, місцями – модерн. Білі стіни в проекті виконують роль полотна, що дозволяє грати фарбами меблів. Кухня, острівець, обідній стіл і наповнення санвузла – проект дизайнерів BR INTERIORS. Решту меблів – від фабрики Minotti і Wittmann.

Особливу увагу привертає ванна кімната, виконана в романтичному французькому стилі. Стильна класична ванна є головним акцентом простору. Мармурова підлога, а також облицювання душової мармуром – надають простору особливого шарму. Тонкі лінії і насичені кольори меблів роблять інтер’єр динамічним.

Камін у вітальні також облицьований темним мармуром і перегукується з димчастою картиною на стіні. Оксамитова канапа є головним предметом кімнати. Її відтіняють жовтий сервант і оригінальні світильники (за проектом дизайнерів BR INTERIORS).

Їдальню і кухню розділяє скляна стіна. Точні лінії меблів, гра з ніжними відтінками, оригінальне освітлення і багато вільного місця роблять цей простір незвичним, підкреслено стильним та, водночас, комфортним для життя!