Закрити
22-10-2018
Наші дизайнери BR INTERIORS постійно навчаються, для того, щоб застосовувати сучасні тенденції на практиці саме для вас!
Наші дизайнери BR INTERIORS постійно навчаються, для того, щоб застосовувати сучасні тенденції на практиці саме для вас!

Дуже важлива стала для нас розмова із Сольмаз Фуляді. Архітектор працює в Україні багато років і користується неймовірним авторитетом. На створення неповторних і креативних предметів інтер'єру її надихає музика, сонце, ліплення з пластиліну, історія та культура Ірану (саме ця країна є батьківщиною Сольмаз). "Королева Бетона" Сольмаз Фуляді створила свій неповторний стиль «Перська модерн» і успішно працює в цьому напрямку.

– У мене дуже глибокий зв'язок з бетоном. Цей матеріал відповідає моїй природі. Він дає відчуття прохолоди. До натурального кольору бетону підходять будь-які матеріали. Наприклад, в моїй квартирі яскраві штори – своєрідний акцент. У моїй ванній кімнаті бетонна штукатурка, на яку нанесений прекрасний малюнок. Бетон не обмежує творчість, – Сольмаз Фуляді.

Також, на її думку, все ще популярний лофт або industrial. Секрет їх в тому, що вони дозволяють створювати інтер'єри з найменшими фінансовими витратами.

Окрім того, ще було багато яскравих виставочних стендів-демонстрацій нових інтерьєрних тенденцій. Яка кольорова гама актуальна зараз?  Ми побачили нові і нові рішення! На виставці ми закохалися в яскраві дивани, крісла та світлонаповноння кімнат, фурнітуру і текстиль!


Дизайнери BR INTERIORS в захваті!