Закрити
15-12-2017
Мистецтво

На обкладинці: Абстракція № 13 Полотно, олія. 80х90см., 2017р.

Вартість: 10 000 грн.

Ця картина є виявом емоційного стану художника, що ігнорує об’єктивний зміст, відкидаючи реалізм та пізнаваність форми. Процес створення абстракції передбачав відволікання, уявне відкидання тих предметів, властивостей і зв’язків, які ускладнюють розгляд об’єкта у «чистому вигляді».

Гармонія кольорів, співвідношення кольорових плям, ліній та фактур є головним завданням художника. Розглядаючи цю роботу, глядач може відчути форму й настрій, який передає робота, та заглибитись у них.

Абстракція №2 Полотно, олія, 100х100см, 2017р.

Вартість: 10 000 грн.

Абстрактна робота, у якій динаміка ліній та кольорова стриманість вдало поєднались із яскравими акцентами у вигляді широких помаранчевих мазків. Вони можуть створити в уяві образ риб у морі або ж кораблів, що зайшли у порт з висоти пташиного польоту.  Картина брала участь у Другій всеукраїнській виставці абстрактного мистецтва від Національної спілки художників України. 

Сад. Папір, олія, акрил, акварель, 61х86 см, 2017.

Вартість: 5 200 грн. (рама йде в комплекті)

Абстрактна робота з нової серії, у якій поєднуються олійні, акрилові та акварельні фарби. Все це створює дуже цікаве враження легкості та незвичності. Ця романтична картина має назву «Сад». Дивлячись на неї, видається, що ми лежимо на траві та дивимось у небо, а листя наче грає з нами, прикриваючи огляд. Синя лінія означає сучасність та деяку відірваність, світ, де гармонійно поєднуються природа та її дари зі штучними матеріалами, як-от  пластмаса чи метал.

Ворон. Полотно, олія 100х90см 2016р.

Вартість: 12 000 грн.

Дуже цікава робота за композицією та сюжетом. З одного боку, тут – відчуженість, напруга та холод, з іншого – романтизм та мрійливість. Ми бачимо над містом жінку з вороном. Саме ж місто видається досить абстрактним. Ця картина змушує нас замислитись, що ж герої несуть місту: ворожість чи захист.

Придбати картини можна в шоурумі за адресою: Київ, пров.Бутишев, 17.