Закрити
24-07-2018
Кращі дизайнери Америки: Lillian August та Nate Berkus
Минулого тижня в Києві відбулася лекція про двох видатних американських дизайнерів. Щоб послухати цікаву інформацію і поділитися нею з вами, захід відвідали представники BR INTERIORS Studio – Марина Куліковська та Вікторія Чекменьова.

Надихаючий захід пройшов 17 липня в Галереї Меблів «Design Time».

Першим спікером виступив Brad Miller, віце-президент сімейної компанії «HOOKER Furniture», яка починалась з маленької фабрики в штаті Вірджинія в 1924 р. Бред розповів про нові колекції меблів і американський дизайн вцілому.

Другим спікером стала Алла Ботанова, яка познайомила слухачів з історіями дизайнерів Lillian August та Nate Berkus.

Лілліан почала кар'єру дизайнера інтер'єрів в 1980 р, на виставці ванн і ліжок в Нью-Йорку, де представила свої клаптеві ковдри. Сьогодні на рахунку дизайнера 4 торгових точки, де представлені текстиль, еклектичні меблі, аксесуари і тканини, а також антикваріат.

Дизайнер Nate Berkus почав кар'єру з написання книги «Home Rules: Transform the Place You Live into a Place You'll Love». Нейт дуже часто займається оформленням будинків голлівудських зірок. Його кредо: «Ваш будинок – це ваше найбільше відображення. Він розповідає вашу історію, що ви любите, колекціонуєте і як все це збираєте в одному просторі».

За підсумком заходу можна зробити один висновок: незалежно від того, як довго ти створюєш дизайн, захоплюєшся ним і дихаєш, як повітрям – люби свою справу, себе, навколишній світ і мрій, подорожуй і твори!

Студія BR INTERIORS висловлює подяку Юлії Кононенко – директору Галереї Меблів «Design Time» за чудову організацію, відкритість і захоплюючий, теплий прийом.