Закрити
05-11-2018
Кімната для хлопця в сучасному стилі
Перед нами стояло завдання – зробити дитячу для хлопчика-школяра. Потрібно було організувати зручний та ергономічний простір для сну, навчання, занять спортом, а також для зберігання одягу, іграшок і книг.

В першу чергу ми визначилися з кольором. Колористика грає не останню роль у формуванні характеру, тому ми вирішили, що для десятирічного хлопця, нам потрібно орієнтуватися на серйозний презентабельний колір, який допоможе дитині відчути себе дорослим. Ми вибрали відтінки сіро-синього. Ця кольорова гамма простежується в усьому: у меблях, картинах, покривалах. І навіть спортивна секція підібрана «під синій».

Функціональні та зручні меблі розташовані уздовж стіни, а вбудоване в меблевий ряд ліжко з аркою дає відчуття камерності і усамітнення.

Місце для навчання – біля вікна для того, щоб можна було використовувати більше природного освітлення під час занять. Для книг – зручні відкриті полиці, розташовані біля письмового столу. А на невеликій ділянці стіни – грифельна дошка, де хлопчик може робити позначки або займатися творчістю.

Між ліжком і вікном залишається місце для ігор або занять спортом. Тому стіна повинна залишатися «порожньою». Але, щоб вона не була безликою і нудною, ми зробили акцентну зону за допомогою тематичних шпалер.

Залишається додати, що догодити підліткам непросто. При плануванні інтер’єру кімнати необхідно спілкуватися не тільки з батьками, але й з дитиною. Наші дизайнери блискуче впоралися з цим завданням, врахувавши характер хлопчика і його захоплення. Як підсумок – сім’я отримала неповторний дизайн дитячої для комфортного життя.