Закрити
06-07-2017
КАМ’ЯНИЙ ШПОН: ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ
Основні властивості кам’яного шпону та рекомендації щодо застосування

У наших попередніх матеріалах ми розглянули види кам’яного шпону, відмінності  між кам’яним шпоном та іншими оздоблювальними матеріалами, такими як штучний камінь, гнучкий камінь та акриловий камінь. 

Кам’яний шпон є достатньо легким матеріалом. Він може монтуватися майже на будь-які поверхні: від фасадів будинків до елементів меблів (меблеві фасади, двері, тощо), якщо потрібне оздоблення конструкцій, що не можуть витримувати великих навантажень (ліфти, каркасні будинки).

Кам’яний шпон гнучкий і може обходити найскладніші конструктивні елементи.

Під час монтажу не потребує особливих спеціалізованих навичок в роботі, оскільки клеїться на поверхні звичними матеріалами; легко ріжеться по формі ножем по металу, кутовою шліфувальною машиною («болгаркою»).

Фахівці студії BR INTERIORS рекомендують використовувати кам’яний шпон для:

Фасадних частин будівель (стіни, бордюр, ін.), оскільки кам’яний шпон легкий і буває у великих форматах;

В інтер’єрі: дуже стильний в оздобленні, як інсталяційна або фокусна деталь;
Особливо гарно виглядає в мінімалізмі, сучасному модерні, в душових кімнатах у сучасній подачі, а також як оздоблення камінних порталів;

В оздобленні меблів: кухонні острівні елементи, столики, барні стійки; фасади комодів та тумб, виглядають дуже ефектно та урбаністично.​

 

Надавши перевагу кам’яному шпону в оздобленні Вашої оселі чи офісу, Ви отримаєте дизайн поза межами моди та часу!

Комфорту та затишку Вашим домашнім та робочим просторам!

 

 

 

 

В статті використані матеріали та фото, що є у вільному доступі в мережі Інтернет, а також матеріали з сайтів виробників та їхніх представництв.