Закрити
20-07-2018
«Футуристична архітектура» як напрям розвитку майбутнього
На початку місяця дизайнер-визуализатор студії BR INTERIORS Ольга Щербакова відвідала лекцію українського архітектора Дмитра Аранчія на тему «Футуристична архітектура», основними тезами якої готова поділитися з підписниками BR INTERIORS.

Захід проходив в шоу-румі «Prostir 2.0». В ході лекції Дмитро Аранчій, що працює в напрямку футуризму, розповів про модний на сьогодні напрям компьютизму, а також торкнувся питань якісного планування урбаністичного середовища та енергоефективності будівель, як важливого елементу концепції sustainability.

За словами Дмитра, футуристична архітектура стає можливою завдяки застосуванню нових матеріалів (таких як мембрани – для забезпечення систем «зелена покрівля»), повторення «природних» форм, оптимізації предметів, добиваючись максимальної їх функціональності.

Також, в просторі шоу-руму була можливість познайомитися ближче з інноваціями в сфері плитки і кераміки від провідних італійських й іспанських фабрик – різних форматів, з імітацією природного каменю (мармуру, травертину), металу і бетону, із застосуванням різних технологій виготовлення.

Нові знання, отримані на лекції, будуть застосовуватися дизайнерами нашої студії для втілення стильних, сучасних і функціональних інтер'єрів для наших клієнтів.