to top
Close

04-12-2018
Цей дизайн заслуговує на те, щоб бути гідним та комфортним простором для життя самодостатньої та успішної жінки. Наша клієнтка не боїться експериментів. Тому інтер’єр вимагає сміливості та неповторності!
Read more
23-11-2018
Крім інтер'єру ключовими моментами для комфортного проживання дитини на своїй території – є екологічність, безпека і, звичайно, зручність. Отже, як поєднати красиве з практичним?
Read more
19-11-2018
Біокаміни - гарна альтернатива звичному джерелу вогню. Вони зручні, безпечні, прості в експлуатації та мають різноманітні форми та розміри. Все більше людей хочуть насолоджуватися живим вогнем навіть не виходячи з квартири.
Read more
12-11-2018
Як зекономити місце в невеликій дитячій кімнаті? Зробити з підвіконня навчальну зону, а ліжко «втопити» у шафу. Після чого залишається достатньо місця для посиденьок із подружками та інших забав. Саме так ми і зробили - вийшла крута та функціональна кімната для дівчини-школярки.
Read more
09-11-2018
Абстракція – це дуже захоплююче. Вона заворожує. Розглядати такі картини та додумувати можна нескінченно довго. Вибирати та компелювати ці роботи із дизайном приміщення завжди цікаво.
Read more
05-11-2018
Догодити підліткам непросто. При плануванні інтер'єру кімнати необхідно спілкуватися не тільки з батьками, але й з дитиною. Наші дизайнери блискуче впоралися з цим завданням, врахувавши характер хлопчика і його захоплення. Як підсумок - сім'я отримала неповторний дизайн дитячої для комфортного життя.
Read more