Закрити
24-07-2018
Дизайнери студії BR INTERIORS на презентації тосканських підлогових покриттів
У липні шоурум Cалон “Baxter shop” запросив дизайнерів студії BR INTERIORS на презентацію покриттів від фабрики «VASSALETTI», організовану компанією Exnova. Захід відвідали дизайнери студії BR INTERIORS – Марина Рець, Анна Бояркіна та Ілля Ковальчук.

Головною родзинкою вечірки в салоні «Baxter» стала колекція ексклюзивного покриття для підлоги з Тоскани. А господарем вечора – власник фабрики Francesco Perini.

Дана фабрика є сімейною справою, а сам Франческо – власником в третьому поколінні.

Компанія випускає не тільки підлогові та стінові панелі (буазері), а й інші покриття. Використовує такі матеріали як метал, натуральний камінь, які поєднуються в виробах. Також, дизайнер створює предмети меблів, які представлені в галереях світу як арт-об'єкти. Сам художник знаходить натхнення в природі, любить прогулянки. Одного разу використав деревину, яку викинуло на узбережжя лише тому, що вона мала необхідний (потрібний) колір і фактуру.

Дизайнерам студії BR INTERIORS вдалося познайомитися з напрямком, в якому працює Francesco Perini, в повній мірі, надихнутися, а також підібрати окремі екземпляри для нових проектів.

Дякуємо компанії «Exnova» за приємний вечір і нові знайомства!