Закрити
24-07-2018
Дизайнери BR INTERIORS на події «ArchiStars»
18 липня в рамках проекту «ArchiStars» Україну вперше відвідав один з найбільш знаменитих італійських дизайнерів і архітекторів Джуліо Каппелліні (Giulio Cappellini). Дизайнери студії BR INTERIORS Марина Рець і Ольга Щербакова побували на цій зустрічі, і з радістю діляться своїми враженнями від неї в блоговому матеріалі.

Джуліо Каппелліні – успішний підприємець, викладач і лектор, якого в професійних колах називають «послом італійського дизайну».

Каппелліні народився в Мілані в 1954 році, почавши кар’єру дизайнера з роботи на маленькому сімейному підприємстві Cappellini, яке з часом перетворив в одну з лідуючих італійських фабрик. Пізніше, «путівку в світ дизайну» від Каппелліні отримали такі відомі сучасні фахівці, як Джаспер Моррісон, Марсель Вандерс, Том Діксон, брати Буруллеки, Сатіендра Пакхале, Марк Ньюсон, Фабіо Новембре, Ора Іто, Патріка Норге і інші.

З аудиторією Джуліо поділився, що натхнення він черпає, подорожуючи різними країнами і спілкуючись з молодими фахівцями з усього світу.

Також, на зустрічі Каппелліні розповів про історію створення фабрики Flaminia. Успіх фабрики почався зі створення умивальника Acquagrande – одного з найбільш відомих продуктів фабрики. По суті, це був справжній прорив в світі кераміки, адже виготовити умивальник подібної форми до цього вважалося неможливим! В даний час Каппелліні віддає перевагу сантехніці лаконічних форм, приділяючи особливу увагу кольору та фактурі.

На зустрічі дизайнери студії BR INTERIORS змогли познайомитися з моделями фабрики Flaminia ближче, для того, щоб впровадити ці вироби в свої проекти. Можливо, наступним таким буде саме ваш!