Закрити
Дизайн однокімнатної квартири для холостяка в центрі Києва
Опис проекту

Перед дизайнерами студії BR INTERIORS стояло завдання розробити рішення для чоловічої квартири загальною площею 45 м². Замовник проекту –  активний молодий чоловік, який вміє ставити перед собою цілі і досягати їх. Він любить свою роботу, і за службовим обов’язком багато подорожує. Повертаючися з відряджень, хоче знайти вдома острівець затишку і комфорту; місце, де можна бути самим собою та отримувати задоволення від кожної хвилини. Саме таким проект ми і запрезентували! Витриманий, строгий, стильний і, безумовно, красивий.

Центральну зону дизайнери BR INTERIORS присвятили спальні. Індивідуальності цьому простору забезпечили вдало підібрані меблі: ліжко з незвичайним узголів’ям і крісло. А також безліч світильників, які створять необхідну атмосферу. Поруч зі спальнею, через прозору перегородку, розташувалася велика гардеробна. Замовник стежить за модою, тому мати окреме місце, де можна приділити час своєму щоденному образу, було особливо важливо.

«Для гардеробної ми обрали меблі Rimadesio. Ліжко та крісло в спальні – B&B Italia. На підлозі – паркет, викладений в техніці «шеврон» – зазначає Марина Рець, головний дизайнер студії.

Вишуканості ванній кімнаті додала мармурова поверхня на стінах і підлозі. За дзеркалом встановлена ​​перфорована панель – рішення дизайнерів студії BR INTERIORS. Сантехніку обрали бренду  Hatria.

Простора кухня дозволяє встановити великий стіл, за яким приємно збирати велику компанію друзів і близьких. Кухонні шафки підібрані так, щоб на них можна було зручно і в той же час  красиво,  розташувати необхідне приладдя. Особливої уваги заслуговують стільці-крісла і предмети освітлення. Меблі тут від Poliform. На підлозі – паркет, розкладений в «шеврон».

Впевнені, в такий простір його господареві буде ще приємніше повертатися!