Закрити
08-02-2018
Дизайнерські лайфхаки для створення стильного
Аби досягнути ефекту «Вау!», при створенні дизайнери використовують цікаві й нетипові комбінації та акцентують на стильних речах.
Яких саме – ділиться досвідом головний дизайнер BR INTERIORS Марина Рець у нашій сьогоднішній публікації.

№1. Лампи на підвісах

Такі лампи користуються популярністю і стали справжнім трендом кількох останніх років. Секрет у тому, що вони виглядають стильно майже у кожній кімнаті: кухні, вітальні чи ванній.

Лампи створюють настрій та вигідно підкреслюють зону підсвічування. Їх можна розташовувати в різних приміщеннях: над острівними елементами кухні, в санвузлі над тумбою, під умивальник, над приліжковими тумбами тощо.

№2. Диван біля вікна

Стіна – це не єдиний варіант, де можна розмістити диван у вітальні. Більш ефектно цей предмет інтер’єру виглядатиме біля вікна, вивільнивши, до речі, багато місця біля трьох інших стін.

Для тих, хто полюбляє почитати книгу біля вікна, таке розташування буде дуже актуальним. 

№3. Крісло-гойдалка

Один із найпоширеніших і найцікавіших прийомів в інтер’єрі – акцентне крісло. А якщо це буде ще й крісло-гойдалка? Такий предмет інтер’єру має всі шанси стати найулюбленішим. Тим паче, що сучасні моделі таких крісел виглядають дуже вишукано й стильно.

Зверніть увагу на моделі з механізмом обертання.

№4. Рослини у ванній кімнаті

Думаєте над там, як декорувати ванну кімнату? Використайте в інтер’єрі домашні рослини, але обирайте ті, що легко переносять підвищену вологість та мінімальну кількість сонячного світла.

Гарно виглядають «зелені стіни», але пам’ятайте, що для цього приміщення необхідно облаштовувати  лампами денного світла.

№5. Картини на кухні

Ще один дизайнерський лайфхак – картини на кухні: як у зоні прийому їжі, так і в зоні приготування. Доречними будуть і плакати чи великі фотографії. Але захистіть їх склом від бризок і випарів під час приготування їжі.

Такі рішення доповнять приміщення, а також зададуть тон та створять особливий настрій.

BR INTERIORS – творимо неповторність!