Закрити
21-03-2018
BR INTERIORS вперше презентувала власну лінійку меблів на виставці KIFF 2018
Найбільша в Україні спеціалізована подія в галузі меблів та дизайну – форум KIFF 2018 відбувся в Києві в першій половині березня.

Серед учасників вперше був представлений стенд київської студії BR INTERIORS, на якому гості виставки змогли познайомитися ближче з діяльністю студії, поспілкуватися особисто з дизайнерами, протестувати меблі.

«Протягом 4-х днів на форумі було напрацьовано багато партнерських контактів. Це нові тенденції в фурнітурі, рішеннях освітлення, дверних технологіях, підлогових покриттів і т.п. Тобто все, що дозволить нашим проектам ставати ще сучаснішими!» – ділиться враженнями генеральний директор студії BR INTERIORS Амєт Люманов.

«Та найголовніше – ми зустрічалися з нашими потенційними і існуючими клієнтами, обговорювали новинки предметного дизайну від BR INTERIORS, мали нагоду отримати зворотний зв'язок від покупців і замовників дизайну і меблів щодо раніше зданих в експлуатацію об'єктів» – продовжує він.


Під час KIFF 2018 вперше була представлена ​​лінійка предметного дизайну авторства студії, яка включає в себе предмети освітлення, м'які меблі, предмети для дому та офісу. Характерною особливістю меблів від BR INTERIORS є майстерне поєднання масивних, строгих, прямолінійних форм (матеріали – бетон, пластик, скло) з м'яким наповненням (використання перфорації, м'яких подушок).

Студія BR INTERIORS також взяла участь в конкурсі BEST MEBEL UA 2018, який проводився під час форуму. Крісло, яке виставлялось на конкурс, було відзначено дипломом в номінації «ЗА УСПІШНИЙ ДЕБЮТ».

Вже зараз спеціалісти студії BR INTERIORS почали підготовку до участі в спеціалізованій виставці в Києві, яка відбудеться восени. Оскільки розробка і виготовлення кожного предмету вимагають індивідуального підходу і виважених дій, починати вирішили, не відкладаючи час. Тож чекайте нових зустрічей в професійному колі, або ж заходьте знайомитись у шоу-рум.

Шоу-рум розташований за адресою: пров.Бутишев, 17. Працюємо з понеділка по суботу.