Закрити
16-04-2018
BR INTERIORS – генеральний партнер конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ»

20 квітня у Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ». Генеральним партнером заходу стала студія дизайну інтер’єрів BR INTERIORS.

«Участь BR INTERIORS у цій події невипадкова. Ми маємо успішний досвід реалізації спільних проектів з КНУТД. Зокрема, студенти університету місяць тому завершили у нас інтенсивне стажування, упродовж якого переймали знання нашої дизайнерської команди і в результаті продемонстрували дуже якісні проекти. Ми в захваті від нових ідей, бачення і наполегливості студентів, які вже за декілька років повноцінно стануть нашими партнерами або колегами», – зазначив комерційний директор студії дизайну інтер’єрів BR INTERIORS Амєт Люманов.

На тематичній конференції науковці та практики з різних куточків України та світу обговорюватимуть тенденції розвитку арт, фешн-дизайну, підприємницькі аспекти діяльності, інформаційні технології візуалізації у дизайні та перспективи розвитку дизайну архітектурного середовища.

Команда BR INTERIORS прочитає лекцію «Коли талант отримує основу: як зробити студію дизайну прибутковою», з радістю поспілкується та відповість на всі запитання впродовж конференції. У сусідньому приміщенні буде розташований стенд компанії. Там можна буде ознайомитися зі зразками предметів дизайну студії.