Закрити
19-11-2018
Біокамін – живе вогнище у вашій оселі
Каміни в житлових приміщеннях будуть популярні завжди. Адже кожній людині хочеться уникнути одноманітності, зробити простір свого будинку затишним та водночас привабливим і оригінальним.

Біокаміни – гарна альтернатива звичному джерелу вогню. Вони зручні, безпечні, прості в експлуатації та мають різноманітні форми та розміри. Їх можна розташовувати в будь-якому місці – на столі, підлозі, в спеціальному підвісі і навіть перенести в іншу кімнату або винести на веранду. Невелика вага і компактність це дозволяють. Для палива використовується нешкодливий биоэтанол. Він економний, не дає гарі та диму. Біокамін – не тільки гарний аксесуар: він обігріває приміщення справжнім вогнем, а не просто імітує його. Тому окрім світла, він дає тепло і спроможний прогріти простір до 20 кв.м.

Ось основні переваги біокамінів:

– паливо для вогню економічне – всього 1 літр за п’ять годин. При цьому вуглекислоти за цей час виділиться стільки ж, скільки б видихнув чоловік за той же період часу

– є моделі, в яких передбачені приємні аромати, якими вони наповнюють кімнату

– не потрібні витяжки, тому що при згорянні палива не буде газу і диму

– простий монтаж і експлуатація. Надійна ізоляція полум’я

– не потрібна складна профілактика та дозволи на встановлення

Зазвичай в біокамінах відсутні аксесуари та прикраси, а форми прості та чіткі. Дуже вигідно і розкішно виглядають каміни, вбудовані в портали. Це своєрідне «обличчя» вогню. До того ж така композиція урізноманітнює інтер’єр і вносить унікальну нотку в дизайн приміщення.

Портал для каміна може бути виконаний в різних стилях – від класики і кантрі до хай-тек або ваби-сабі. Розміщувати такий елемент інтер’єру можна практично в будь-якому просторі.

Сучасний дизайнерський портал для біокаміна від нашої студії BR INTERIORS ідеально впишеться і в велику вітальню, і в спальню типової квартири. Його особлива геометрія вигідно підкреслює природну красу вогню і підсилює відчуття тепла та затишку. Ваш простір наповниться неповторними відчуттями спокою і легкості.