Закрити
11-01-2018
5 порад для створення ідеальної спальні

Порада №1. Узголів’я ліжка

Який би дизайн ви не обрали, узголів’я ліжка має всі шанси стати головною прикрасою вашої кімнати. Можна придбати вже стильно оздоблене ліжко або виготовити цей елемент під замовлення чи своїми руками. Інший варіант – замість узголів’я декорувати цю зону стіни картинами, постерами, фотографіями або текстилем.

Порада №2. Дизайн ліжка

Узголів’я ліжка – це ще не все. Більше стилю та затишку вашому додадуть декоративні подушки, гарне покривало та постільна білизна.

Порада №3. Вбудовані меблі

У спальні не має бути нічого зайвого, тому ідеальним рішенням для зберігання речей стануть вбудовані меблі. І навіть габаритну шафу вдасться «розчинити» у просторі так, щоб вона не привертала до себе багато уваги. Адже спальня – це місце для відпочинку, й складно відчувати себе комфортно у кімнаті, що заставлена різними дрібницями.

Порада №4. Декор тумбочок

Навіть якщо замість тумбочок біля ліжка ви використовуєте стільці, сміливо експериментуйте з декором! Адже гарно оформлена приліжкова зона зробить дизайн ще більш довершеним і стильним.

Порада №5. Система освітлення

Заздалегідь продумайте, якою буде система освітлення у вашій кімнаті – однієї лампи для вас точно буде замало. Адже так важливо, щоб у спальні було комфортно у будь-який час доби.

 

BR INTERIORS – творимо неповторність!