Закрити
28-12-2017
5 цікавих рішень для сучасної вітальні

Саме у вітальні ми проводимо найбільше вільного часу, перебуваючи вдома. Тому сучасний інтер’єр приміщення має бути комфортним, затишним і практичним, відповідати інтересам і захопленням господарів.

Ми підготували п’ять цікавих рішень, які зроблять інтер’єр вітальні максимально естетичним і функціональним.

Рішення №1. Поєднання вітальні з іншими приміщеннями


Сучасну вітальню не обов’язково проектувати самостійним, ізольованим від решти кімнат простором. Вона може поєднуватися з їдальнею або кухнею, бібліотекою або кімнатою для відпочинку та з приміщеннями, що мають інше функціонально-естетичне призначення.

Рішення №2. Об’єднання вітальні з лоджією


Таке перепланування дозволяє вивільнити місце для додаткової обідньої зони, комфортного відпочинку, творчої майстерні, оранжереї або простору для роботи за комп’ютером.

Рішення №3. Легкість і багато світла


Як й у всіх інших кімнатах, світло у вітальні відіграє важливу роль. Максимум природного світла й простору вдається отримати завдяки інтер’єру з великими вікнами. Звичною прикрасою для багатьох віталень стали стелі з багаторівневим освітленням. Для підсвічування окремих зон можна обрати оригінальні авторські світильники (варіанти ви можете знайти в нашому шоу-румі).

Рішення №4. Диван-куточок у вітальні


Усе частіше своїх традиційних «колег» з віталень витісняють дивани-куточки. Адже навіщо купувати диван у комплекті з кріслом, якщо їх вдало замінить просторий і місткий диван-куточок? Тим паче, що представлені вони у найрізноманітніших модифікаціях.

Рішення №5. Доповнення інтер’єру каміном

Каміни у вітальні ми часто асоціюємо виключно з консервативним інтер’єром, стриманою розкішшю. Але є чимало варіантів сучасного, функціонального і затишного інтер’єру, куди камін вписується надзвичайно ефектно.

Сміливо експериментуйте зі своєю вітальнею, а  спеціалісти студії BR INTERIORS завжди нададуть вам для цього слушні поради!